Archiwum: 11 marca 2021

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń sanitarnych dla Województwa Pomorskiego z dniem 13 marca 2021 r. (sobota), Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie będzie zamknięta dla czytelników od tego dnia do 28 marca 2021 r.

Oznacza to, iż nie będzie można korzystać z żadnej z filii bibliotecznych na terenie miasta, w tym wypożyczać i zwracać wcześniej wypożyczonych książek. Wszystkie bieżące wypożyczenia zostaną automatycznie przedłużone na czas trwania nowych obostrzeń. Wrzutnia książek przy ul. Kościuszki 2 będzie jednak funkcjonowała cały czas, więc istnieje istnieje możliwość zwrotu książek ze wszystkich filii we wrzutni.

O wszelkich zmianach będziemy informować na naszej stronie internetowej oraz na profilu w serwisie facebook.