Archiwum: 17 września 2020

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Skulteta w Tczewie otrzymała dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w wysokości 29615,00 złotych, na zakup nowości wydawniczych. Dzięki pozyskanej dotacji filie biblioteki wzbogacą się o kolejne, interesujące pozycje książkowe.

Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku, pragnąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób korzystających z bibliotecznych zasobów, tczewska książnica zachęca czytelników do dzielenia się własnymi propozycjami z zakresu szeroko rozumianej literatury. Kryminał, sensacja, beletrystyka, opracowania popularnonaukowe, poradnik, reportaż… Gatunek nie gra roli. Istotny jest jedynie rok wydania. Pod uwagę brane będą wyłącznie publikacje  z lat 2019-2020.

Więcej informacji po kliknięciu na ilustrację