Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Konkurs plastyczny „Mój Bohater”

Rok 2019 w Tczewie jest rokiem Kazimierza Piechowskiego dlatego Miejska Biblioteka Publiczna  organizuje konkurs plastyczny pt.: „Mój bohater„.

Do uczestnictwa w zabawie zapraszamy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych. Dzieci wykonują pracę samodzielnie, rozwijając wyobraźnię i kreatywność.

Technika pracy jest dowolna jednak nie większa niż format A4, powinna być płaska i nawiązująca do tematu. Podpisane prace należy składać do 31.05.2019 w Bibliotece przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6 lub innych filiach biblioteki. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 08.06.2019 r. o godz. 18:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w trakcie imprezy „Noc bibliotek„.

Regulamin i zgodę na udział dziecka w konkursie znajdziecie państwo w odnośnikach poniżej.

Zapraszamy, czekają nagrody!