Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Lutowe spotkanie Koła Literatów

Spotkanie dzisiejsze przebiegło pod tytułem „Między Walentynkami a Dniem Kobiet„.

Tematyka sprzyjała różnorodnej twórczości i mogliśmy wysłuchać pięknych i wzruszających wierszy w osobistym przekazie naszych poetów. Wprowadziliśmy także nowy punk:” Trzy minuty o dobrej książce„.
W związku z tym, z ust naszego prozaika usłyszeliśmy o zmysłowej opowieści o Duchu z wielkim miastem tętniącym w tle, oraz bliskich rozmowach o sprawach najważniejszych – „Bóg w wielkim mieście” Katarzyny Olubińskiej.

Na następne spotkanie serdecznie zapraszamy obecnych, jak i nowe artystyczne dusze 19 marca br. jak zawsze do Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. J. Dąbrowskiego 6 w Tczewie.