Wyniki konkursu Bajeczna Pisanka

Konkurs plastyczny dla dzieci ?Bajeczna pisanka? ogłoszony przez Filię nr 2

29 marca 2012 r. w Filii nr 2 rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci ?Bajeczna pisanka?. Do dnia 23 marca 2012 r. wpłynęło 96 prac od osób indywidualnych oraz ze Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Filialnej w Brzuścach, Zespołu Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy, Przedszkola Niepublicznego ?Chatka Puchatka? i Przedszkola Niepublicznego ?Akademia Krasnoludków?.

    Konkurs przewidywał dwie kategorie:

  • I – dzieci do lat 6;
  • II ? dzieci w wieku 7-10 lat .
  • Wyboru zwycięzców dokonali czytelnicy Filii nr 2. W głosowaniu oddano 493 głosy .


LISTA ZWYCIĘZCÓW:

    Kategoria: Dzieci do lat 6:

  • I Miejsce ? Maks Doria-Dernałowicz -Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • II Miejsce ? Filip Jarzombek ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • III Miejsce ? Dąbrowska Karolina – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?
  • Wyróżnienia:

  • Laura Kul ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Jessica Krukar – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Anna Jarząbek – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Zuzia Grzywińska – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Weronika Klamann – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Zuzanna Kosior – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Marek Krzyżanowski – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Bartosz Michalak – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Maja Litwińska – Przedszkole Niepubliczne ?Chatka Puchatka?,
  • Alicja Kosicka – Przedszkole Niepubliczne ?Akademia Krasnoludków?.
  • Kategoria: Dzieci w wieku 7 – 10 lat:

  • I Miejsce ? Juliusz Radziszewski ? Szkoła Podstawowa nr 10,
  • II Miejsce ? Kinga Glińska ? Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • III Miejsce ? Mateusz Piotrowski – Szkoła Podstawowa nr 10 .
  • Wyróżnienia:

  • Natalia Piotrowska ? Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Kacper Szyszkowsk – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Barbara Podlewska – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Katarzyna Małodzińska – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Natalia Niemaszyk – Szkoła Filialna w Brzuścach,
  • Krystian Kasper – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Michał Kisielewski – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Oliwia Tomaszewska – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Nikola Klunder – Szkoła Podstawowa nr 10,
  • Aleks Malmur – Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy.

Gratulujemy {phocagallery view=category|categoryid=123|limitstart=0|limitcount=0|detail=8}