Magdalena Zawadzka w Bibliotece Głównej

Dnia 4 sierpnia 2011 roku gościliśmy w Bibliotece Głównej znaną aktorkę teatralną, filmową i telewizyjną Magdalenę Zawadzką, którą pamiętamy z ról w: ?Rozwodów nie będzie?, ?Wojna domowa?, ?Sublokator?, ?Pieczone gołąbki?, ?Mały?, ?Mocne uderzenie?, a przede wszystkim jako Baśkę w ?Panu Wołodyjowskim? i w serialu ?Przygody Pana Michała?.

Na spotkaniu prowadzonym przez Hannę Grudzińską, Szefową Wydawnictwa ?Marginesy?, Magdalena Zawadzka promowała autobiograficzną książkę swojego męża Gustawa Holoubka ?Wspomnienia z niepamięci?. Opowiadała także ciekawe anegdoty z ich wspólnego życia zamieszczone w książce zatytułowanej ?Gustaw i ja?, która ma się ukazać jesienią br.

Pani Magdalena oczarowała licznie zgromadzoną widownię ? zdominowaną przez przedstawicielki płci pięknej ? kunsztem mówionego słowa. Na zakończenie spotkania można było zakupić książkę ?Wspomnienia z niepamięci? i otrzymać autograf aktorki, a także zamienić z nią parę słów.

{phocagallery view=category|categoryid=41|limitstart=0|limitcount=0|detail=8|displayname=0|displaydownload=0|displaybuttons=0|displaydescription=0|displayimgrating=0}