Spotkanie z Magdaleną Zawadzką

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza na spotkanie z Magdaleną Zawadzką, aktorką teatralną, filmową i telewizyjną, która opowiadać będzie m.in. o książce Gustawa Holoubka ?Wspomnienia z niepamięci?.

Magdalena Zawadzka zadebiutowała w 1962 roku w filmie ?Spotkanie w Bajce?, następnie grała role w ?Rozwodów nie będzie?, ?Wojna domowa?, ?Sublokator?, ?Pieczone gołąbki?, ?Mały?, ?Mocne uderzenie?, a przede wszystkim w ?Panu Wołodyjowskim? i w serialu ?Przygody Pana Michała?. Rola Baśki Wołodyjowskiej przyniosła aktorce ogromną popularność i sympatię widzów.

Magdalena Zawadzka jest też autorką książki ?Kij w mrowisko?, gdzie zawarta jest część autobiograficzna oraz zbiór felietonów aktorki, publikowanych wcześniej w miesięczniku ?Twój Styl?.

Spotkanie odbędzie się 4 sierpnia 2011 r. o godz. 17:30 w Bibliotece Głównej przy ulicy Jarosława Dąbrowskiego 6. Wstęp wolny!