Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Dofinansowanie projektów Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie

W 2006 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie otrzymała dofinansowanie w kwocie 68.000 zł na zakup nowości wydawniczych w ramach Programu Operacyjnego „Promocja Czytelnictwa” ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

oraz

dofinansowanie w kwocie 26.700 zł w ramach Programu Operacyjnego „Rozwój Infrastruktury Kultury i Szkolnictwa Artystycznego” ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania:”Intensyfikacja rozwoju Społeczno-kulturalnego poprzez tworzenie i udostępnianie zbiorów wirtualnych dotyczących historii regionu”.