Biblioteka na Suchostrzygach

Drodzy czytelnicy,
informujemy że Biblioteka na Suchostrzygach
przy ul. Wł. Jagiełły 8 będzie nieczynna z powodu prac remontowych do końca maja.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy od 3 czerwca.

Kociewski Magazyn Regionalny z dofinansowaniem MKiDN

Winieta Kociewskiego Magazynu Regionalnego

Z przyjemnością możemy ogłosić, iż Kociewski Magazyn Regionalny – kwartalnik społeczno-kulturalny wydawany przez Kociewski Kantor Edytorski – sekcję wydawniczą Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie otrzymał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa NarodowegoFunduszu Promocji Kultury.

Dzięki dofinansowaniu będziemy mogli nie tylko zapewnić treści na najwyższym poziomie, ale także wzbogacić i unowocześnić szatę graficzną. Druk w pełnym kolorze i na lepszym papierze sprawi, że kontakt z tym najstarszym czasopismem dotyczącym naszego regionu będzie jeszcze przyjemniejszy.

Przypominamy jednocześnie, że wszystkie numery Kociewskiego Magazynu Regionalnego – w tym najnowszy – można przeglądać bezpłatnie w Archiwum Kociewskiego Magazynu Regionalnego.