Spotkanie o sztuce w literaturze

Magdalena Leszner-Skrzecz opowie o pięknie malarstwa, które opisała w książce „Szepty Luwru”

Wraz z Bookieciarnią i magazynem o sztuce i literaturze „Sztuka Zapisana” zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie z pięknem malarstwa, które w swojej książce „Szepty Luwru” ukazuje Magdalena Leszner-Skrzecz.

Jakie historie ukryte są w obrazach wystawianych w jednym z najwspanialszych muzeów sztuki na świecie? Jak je odczytywać i jak je rozumieć – Magdalena Leszner-Skrzecz jest redaktorką magazynu „Sztuka zapisana” i autorką wielu publikacji książkowych, która chce, byśmy i my mogli cieszyć się pięknem utrwalonym na zebranych w Luwrze arcydziełach.

Zapraszamy w piątek, 26 kwietnia 2024 r. do Biblioteki Głównej przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6 na godz. 17:30.

Spotkanie bezpłatne!