Spotkanie z Konradem Repińskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza na spotkanie z Konradem Repińskim, młodym tczewianinem, który występuje regularnie na scenach teatralnych, podkłada głos w produkcjach filmowych, wystąpił w programie Voice of Kids, a obecnie najbardziej znany jest z roli Alberta w nowej ekranizacji Akademii Pana Kleksa.

Spotkanie to będzie okazją do posłuchania nie tylko o pracy na planie tak dużej produkcji filmowej, ale także do poznania kulisów występowania na małych i dużych ekranach, o karierze artystycznej i godzeniu jej z nauką. Spotkanie będzie miało miejsce we wtorek 9 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w Budynku Głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej (na Starym Mieście), przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6.

Wstęp wolny!