Pierwsze spotkanie Biblioteki Plenerowej już za nami!

W środę 12 lipca 2023 r. zaprosiliśmy dzieci na zajęcia w ramach biblioteki plenerowej na Starym Mieście.

W tym roku tematem przewodnim były morskie klimaty – śpiewaliśmy szanty, była zabawa ruchowa, zgadywanki, prace plastyczne, nauka terminów żeglarskich i nieco wiedzy o bezpieczeństwie na wodzie. Niespodziankę dzieciom zrobił także Mirosław Pobłocki – Prezydent miasta Tczewa, który przygotował dla najmłodszych słodki upominek. Już tradycyjnie, nasze szachy XXL także cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Biblioteka Plenerowa – długo wyczekiwane wydarzenie na Starym mieście przyciągnęło liczne grono dzieci wraz z dorosłymi, co możecie zobaczyć na zdjęciach. Zapraszamy ponownie 23 sierpnia, a na co dzień zapraszamy do mediateki, gdzie na młodsze i starsze dzieci czekają różnorodne atrakcje.

Więcej zdjęć w naszej galerii: