Biblioteka plenerowa zaprasza

Kolejne spotkanie 27 lipca 2021 r. o godz. 12:00

Biblioteka plenerowa zaprasza małych i dużych czytelników na cotygodniowe spotkania pod chmurką.

W każdą środę lipca i sierpnia od godz.12.00 do godz. 13.00 obok budynku biblioteki na Starym Mieście przy Skwerze dr Schefflera odwiedź nasz Wakacyjny Kulturalny Pszczeli Zakątek.

Dlaczego pszczeli? Ponieważ pszczoły to małe, pracowite i często niedoceniane owady. Podczas spotkań, dowiesz się jak wiele im zawdzięczasz!

21 lipca podczas zajęć literacko-plastycznych na świeżym powietrzu. wybraliśmy książkę dla tych wszystkich, którzy lubią dokładnie przyglądać się światu. Zabraliśmy jej bohatera Mina na wycieczkę w niezwykłe miejsca: na śnieżnobiałe szczyty zębów i do dzikiej gęstwiny pogniecionych koszulek. Wykonaliśmy kwiaty z papieru, stworzyliśmy wyjątkowo kolorową łąkę. Jak zwykle wszyscy dobrze się bawili, zarówno mali jak i starsi uczestnicy spotkania.

28 lipca wykonamy owady z nakrętek i plasteliny, będziemy śpiewać i tańczyć.

Nie czekaj! Już dziś zapisz sobie w kalendarzu terminy spotkań i przyjdź na nie z całą rodziną! Zamierzasz w wakacje świetnie się bawić?! Zapraszamy!

Tekst Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie/ Foto Jacek Cherek i Natalia Szarek