Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Noc Bibliotek już za nami!

Kolejna edycja Nocy Bibliotek już za nami!

Festyn, organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie, był dużym sukcesem. Licznie odwiedzający spotkanie czytelnicy mogli się bawić nie tylko podczas występów aktorów ze Studia Aktorskiej Interpretacji Literatury, ale także podczas przedstawienia przygotowanego przez dzieci z Przedszkola nr 8, które to musiały bisować na prośbę rozbawionej publiczności.

Występ dzieci z Przedszkola nr 8 został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez zgromadzoną publiczność
Zbiory Sekcji Historii Miasta na wyciągnięcie ręki

Na dorosłych czekała wystawka skarbów Sekcji Historii Miasta, wśród których znalazły się stare kroniki, pocztówki czy bezcenne mapy z poprzednich wieków, a dzieci mogły wykonywać zadania i wziąć udział w pracach plastycznych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego festynu autorstwa Łukasza Labzy.