Promocja tczewskiego kryminału

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie i Wydawnictwo Oficynka zapraszają na promocję książki, tczewskiego kryminału Samson autorstwa Piotra Bolca. Spotkanie odbędzie się w piątek 10 marca, początek o godzinie 17.30. Wstęp wolny. Miejsce: Biblioteka Główna, ul. J. Dąbrowskiego 6.

O książce Samson.
Kiedy po drugiej stronie barykady staje mściciel

Pewnego dnia do Tczewa przyjeżdża samotny łowca ? Alek Jakusz, prywatny detektyw z Gdańska. Zajmuje się porwaniem córki pewnego biznesmana. Miasto wita go brutalnie. Nikt go tu nie chce i wszyscy go się boją. A Jakusz ma plan ? chce tu osiąść i znaleźć spokój. Aby to się mogło udać, musi najpierw zrobić porządek z działającym na terenie miasta gangiem. Zaczyna się bezlitosna walka na śmierć i życie.

Piotr Bolc ? autor powieści Ludzie przechodni (2014) i współautor Czasu zbrodni. Zmyślone kroniki kryminalnego Wrocławia (2015). Od 2011 roku prowadzi blog literacki Dziennik lektury. Publikował eseje o książkach w miesięczniku LUX. Współpracował z portalem Zbrodnia w Bibliotece.

Samson
Piotr Bolc