Spotkanie z Krystyną Koftą

22 października odbyło się spotkanie organizowane w ramach projektu Fundacji Orange „Akcja e-motywacja”, którego gośćmi byli psycholog Tomasz Kozłowski oraz powieściopisarka, felietonistka, autorka sztuk teatralnych – Krystyna Kofta. Dzięki telekonferencji mieliśmy okazję poznać Panią Krystynę nie tylko jako pisarkę, odnoszącą sukcesy na polu literackim, ale także jako dojrzałą kobietę, potrafiącą przezwyciężać trudności, śmiało wyrażającą własne opinie, a także otwarcie mówiącą o nieuchronnym upływie czasu. Cenne okazały się również uwagi Pana Tomasza wyjaśniające czym jest sukces w wymiarze osobistym, a także w jaki sposób należy dążyć do jego osiągnięcia, wykorzystując przy tym metodę małych kroków.

Dziękujemy za liczny udział w telekonferencji i zapraszamy na kolejną.

Już 5 listopada o godzinie 11.00 w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej, przy ulicy J. Dąbrowskiego 6, odbędzie się spotkanie z Heleną Norowicz ? emerytowaną aktorką Teatru Klasycznego i warszawskiego Teatru Studio, która w wieku 80 lat wzięła udział w kampanii reklamowej Nenukko oraz Bohoboco. Telekonferencję tradycyjnie dopełni swymi komentarzami psycholog Tomasz Kozłowski.