Zapraszamy na 5. „Spotkanie z pasjami”

Z okazji 25-lecia wyborów czerwcowych?89 Fundacja OrangeMiejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zapraszają na ?Spotkanie z pasjami? ? telekonferencję z udziałem satyryka Jerzego Kryszaka, współredaktora programu telewizyjnego ?Polskie ZOO?, uważanego za wzorowy przykład satyry politycznej. Spotkanie ma być okazją do wspomnień i refleksji na temat przełomowych wydarzeń w najnowszych dziejach Polski oraz próbą odpowiedzi na pytanie, czy spojrzenie na przeszłość z przymrużeniem oka jest dobrą metodą na wyciąganie wniosków na jej temat. Organizatorzy zapraszają w czwartek 5 czerwca 2014 roku o godz. 11.00 do Biblioteki Głównej przy ul. J. Dąbrowskiego 6. Wstęp wolny!

?Spotkania z pasjami? ? to projekt edukacyjno-animacyjny dla seniorów realizowany przez Fundację Orange, do którego przystąpiła Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie. Dwa razy w miesiącu odbywają się telekonferencje ze znanymi osobami, które opowiadają, w jaki sposób realizują swoje marzenia.

Spotkania z pasjami