Metamorfozy. Tczew dawniej i obecnie

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Metamorfozy, która daje możliwość porównania tego, jak Tczew wyglądał dawniej, a jak wygląda obecnie.

Zdjęcia archiwalne, pochodzące z zasobów Biblioteki, zestawione zostały ze zdjęciami współczesnymi, wykonanymi z tego samego ujęcia jak fotografie archiwalne. Część zdjęć była już wcześniej prezentowana na naszej stronie internetowej, a część została wyeksponowana na wystawie tradycyjnej ?Tczew. Metamorfozy? w 2013 roku. Obecna prezentacja to połączenie obu poprzednich wersji w jedną, w technice umożliwiającej samodzielne porównywanie dwóch zdjęć ? starego i nowego – na jednym obrazku (w tym celu należy przesuwać zielony suwak znajdujący się na środku obrazka).
Autorem projektu jak i zdjęć współczesnych jest Maciej Fergon – pracownik Biblioteki.

Kliknij na obrazek aby przejść do prezentacji
Kliknij na obrazek aby przejść do prezentacji.