III Kociewski Konkurs Literacki im. R. Landowskiego

    Dokumenty do pobrania:

  • Regulamin – pobierz (pdf)
  • Bibliografia – pobierz (pdf)
  • Lista nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii recytacje

    Aleksandra Skórka, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Krystian Kasper, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Jakub Lewandowski, Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
    Patrycja Przybylska, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Klaudia Rzóska, Publiczna Szkoła w Lubichowie
    Marianna Wołoszyk, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
    Anna Szulc, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Oliwia Raduńska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
    Małgorzata Burczyk, Szkoła Podstawowa w Lubiszewie
    Natalia Sikorska, Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
    Wiktoria Czapska-Pruszak, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Sara Piotrowicz, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
    Jakub Tafliński, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
    Adrianna Głowacka, Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
    Anna Walczyk, Szkoła Podstawowa w Grupie
    Zuzanna Tran, Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
    Agnieszka Gdaniec, Zespół Szkół w Pogódkach
    Oliwia Zielińska, Zespół Szkół w Osiu
    Daniela Pawłowska, Publiczne Gimnazjum w Suminie
    Stanisław Szufrajda, Publiczne Gimnazjum w Suminie
    Joanna Moczyńska, Publiczne Gimnazjum w Smętowie Granicznym
    Izabela Komorowska, Publiczne Gimnazjum w Suminie
    Paulina Sajda, II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
    Helena Mazurkiewicz, II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
    Agata Suszyńska, Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży
    Marian Graczyk, ŚDS A. Krajowej Tczew
    Iwona Bajer, ŚDS Nowowiejska Tczew
    Karol Niewiedział, ŚDS Niepodległości Tczew

    Lista nagrodzonych i wyróżnionych w kategorii juwenilia literackie

    Monika Damrath, Zespół Szkół w Osiu
    Marcelina Golińska, Zespół Szkół Publicznych, Gimnazjum w Suminie
    Weronika Jatkowska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
    Justyna Kajzer, Gimnazjum nr 2 w Tczewie
    Martyna Piaskowska
    Aleksandra Półgęsek, Zespół Szkół w Osiu
    Magdalena Przystrzelska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
    Marta Riese, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Agnieszka Schleser, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
    Szymon Szałapata, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Aleksandra Szewczyk, Zespół Szkół w Osiu

    Lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie plastycznym

    Bajec Iwona, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
    Bieszka Dawid, Szkoła Podstawowa w Lubiszewie
    Buczkowska Karolina, Gimnazjum nr 3 w Tczewie
    Bukowski Piotr, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej,
    Ośrodek Adaptacyjny w Starogardzie Gdańskim
    Czubacka Beata, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
    Filipczyk Wiesława, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
    Jasnoch Patrycja, Zespół Szkół w Osiu
    Kasprzycka Anna, Zespół Szkół Publicznych w Pogódkach
    Klejna Karina, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce
    Kotłowski Michał, Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamionce
    Krawczyk Dawid, Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
    Kuraszewicz Zofia, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
    Kwiatkowski Łukasz, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Lagowski Wojciech, Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
    Miler Agata, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
    Mojek Wiktoria, Szkoła Podstawowa w Grupie
    Nawrocka Natalia, Zespół Szkół w Osiu
    Samulewicz Zofia, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
    Szyszka Adrianna, Gimnazjum nr 3 w Tczewie
    Talaśka Klaudia, Zespół Szkół w Osiu
    Wetta Elwira, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, ŚDS w Gniewie

    Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone podczas Koncertu Finałowego, który odbędzie się 18 listopada br. o godz. 11:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.

  • Kolejność uczestników w kategorii recytacje – pobierz (pdf).
    UWAGA: Recytacje odbędą się 16 listopada 2010 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej
    przy ul. J. Dąbrowskiego 6 od godz. 11:00
  • Lista finalistów w kategorii Juwenilia – pobierz (pdf)
  • Lista finalistów w konkursu plastycznego – pobierz (pdf)
  • Kolejność występów – pobierz (pdf)

Informujemy, że w dniu 16 listopada podczas eliminacji oraz 18 listopada Koncertu Finałowego
III Kociewskiego Konkursu Literackiego im. Romana Landowskiego będzie możliwość zakupu książki kucharskiej Krystyny Gierszewskiej pt.: „Dawne smaki Kociewia”.