Wystawa prac plastycznych „Te zabytki Tczewa warto zobaczyć”

   Dnia 19 listopada 2009 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego „Te zabytki Tczewa warto zobaczyć” połączone z uroczystem otwarciem wystawy prac pokonkursowych. Zdjęcia z wręczania nagród oraz otwarcia wystawy można zobaczyć w naszej galerii.

    Na konkurs wpłynęło łącznie 106 prac. Komisja w składzie: Aleksandra Mocny – przewodnicząca, Bożena Gałecka, Janusz Mokwa, Małgorzata Kruk, po dokonaniu oceny zgromadzonych prac postanowiła przyznać nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych:

    w kategorii dzieci:

  • I miejsce Paulina Jasnoch – kl. IV A  Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Patrycja Kata – l. 7 Szkoła Filialna w Brzuścach
  • II miejsce Marta Grodź – kl. V E Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Kinga Glińska – l. 7 Szkoła Filialna w Brzuścach
  • III miejsce Maciej Michałowski – kl. V A Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Wiktoria Dering – l. 7 Szkoła Filialna w Brzuścach
  • Wyróżnienia: Natalia Śmiełowska – kl. VI A Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Paulina Romanek – kl. IV A Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Jakub Bąkowski kl. III A Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Daria Freitag – l. 7 Szkoła Filialna w Brzuścach
    Adrianna Werra – l. 10 Ognisko Wychowawcze im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Tczewie
    Patryk Walczak – l. 10 Ognisko Wychowawcze im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Tczewie
    Kinga Trzcińska – l. 10 Ognisko Wychowawcze im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Tczewie
    Maciej Rząd – kl. V E Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Marta Mykowska – kl. VI C Szkoła Podstawowa Nr 10 w Tczewie
    Weronika Graban – kl. III A Szkoła Podstawowa Nr 5 w Tczewie
    Karolina Pawelczyk – kl. V B Szkoła Podstawowa Nr 5 w Tczewie

    w kategorii gimnazjum:

  • I miejsce Karol Ziółek – l. 13 Ognisko Wychowawcze im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Tczewie
    Ewelina Omernik – l. 14, kl. II C Gimnazjum Nr 3 w Tczewie
  • II miejsce Agata Pinszke – l. 14, kl. II E Gimnazjum Nr 3 w Tczewie
    Dagmara Sroka – l. 14 Gimnazjum Nr 1 w Tczewie
  • III miejsce Adrianna Szczepaniuk – l. 14 Gimnazjum Nr 3 w Tczewie
    Anna Mielewczyk – l. 16 Ognisko Wychowawcze im. Kazimierza Lisieckiego „Dziadka” w Tczewie

    w kategorii szkoła średnia:

  • I miejsce Magdalena Michalec – kl. II EB Liceum Ekonomiczne w Tczewie

    w kategorii dorośli:

  • I miejsce Dominik Kazanecki Środowiskowy Dom Samopomocy ul. Nowowiejska w Tczewie
  • II miejsce Dawid Krawczyk Środowiskowy Dom Samopomocy ul. Armii Krajowej w Tczewie

Wystawę prac plastycznych można zwiedzać w Bibliotece Głównej przy ul. J. Dąbrowskiego 6
od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-17:00, a w środy od godz. 10:00 do 15:00.