II Kociewski Konkurs Literacki im. Romana Landowskiego – informacje

Wykaz laureatów II Kociewskiego Konkursu Literackiego im. Romana Landowskiego w kategoriach: recytacje, inscenizacje, poezja śpiewana, programy poetycko-muzyczne

    Kategoria: recytacje

  1. Dominika Andrzejewska, I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  2. Iwona Bajer, Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Nowowiejskiej w Tczewie
  3. Wiktoria Czapska-Pruszak, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
  4. Zuzanna Gdaniec, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gd.
  5. Maria Giełdon, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie
  6. Adrianna Głowacka, Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie
  7. Paulina Goldian, Zespół Szkół w Osiu
  8. Weronika Jatkowska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gd.
  9. Kinga Jędrzejewska, Zespół Szkół w Osiu
  10. Dominik Kazanecki, Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Nowowiejskiej w Tczewie
  11. Izabela Komorowska, Zespół Szkół Publicznych Publiczne Gimnazjum w Suminie
  12. Sandra Krajnik, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Starogardzie Gd.
  13. Patrycja Kubica, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  14. Natalia Lehman, Szkoła Podstawowa w Grupie
  15. Weronika Makać, I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  16. Helena Mazurkiewicz, II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  17. Karol Niewiedział, Środowiskowy Dom Samopomocy przy ul. Niepodległości w Tczewie
  18. Daniela Pawłowska, Zespół Szkół Publicznych w Suminie
  19. Zuzanna Przybyla, Szkoła Podstawowa w Lubiszewie
  20. Martyna Rogowska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
  21. Agata Suszyńska, I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  22. Jakub Tafliński, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  23. Zuzanna Tran, Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
    Kategoria: inscenizacje

  1. Gimnazjum nr 3 w Tczewie
  2. Internat Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie
  3. Przedszkole nr 8 w Tczewie
  4. Szkoła Podstawowa w Grupie
  5. Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
  6. Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
  7. Środowiskowy Dom Samopomocy w Tczewie
  8. Zespół Szkół Publicznych w Pogódkach
    Kategoria: poezja śpiewana

  1. Martyna Litwińska, I Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  2. Daria Makowska, II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  3. Joanna Torbicka, Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie
    Kategoria: programy poetycko-muzyczne

  1. Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
  2. Zespół Szkół Katolickich w Tczewie
  3. Zgłoszenie indywidualne Zespół „Progresiv spiritis”
    Nagrody specjalne:

  1. Zuzanna Gdaniec, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gd.
  2. Kinga Jędrzejewska, Zespół Szkół w Osiu
  3. Helena Mazurkiewicz, II Liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  4. Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnei Wielkim
  5. Zespół Szkół Publicznych w Suminie
  6. Zespół Szkół Publicznych w Pogódkach
  7. Jakub Tafliński i Dominik Chabowski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  8. Zuzanna Gdaniec i Weronika tatkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Starogardzie Gdańskim
  9. Marta Szarmach i Weronika Żygowska – Zespół Szkół w Pogódkach


Laureatów Konkursu serdecznie zapraszamy na odczytanie protokołów komisji konkursowych oraz prezentację wszystkich prac plastycznych i wybranych juweniliów literackich. Nagrody zwycięzcom i wyróżnionym z tych kategorii konkursu zostaną wręczone podczas koncertu finałowego w CKiS w dniu 26 listopada 2009 r.

    Laureaci juweniliów literackich:

  1. Agnieszka Barańska, Tczew
  2. Tomasz Kater, Zespół Szkół w Osiu
  3. Joanna Kierzkowska, Zespół Szkół w Osiu
  4. Aleksandra Kordys, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
  5. Szymon Milkowski, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  6. Bożena Pezała, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
  7. Martyna Piaskowska, Zespół Szkół Publicznych w Suminie
  8. Aleksandra Półgęsek, Zespół Szkół w Osiu
  9. Magdalena Przystrzelska, Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie
  10. Arkadiusz Stosur, Nowy Sącz
  11. Monika Wylęgły, Zespół Szkół Publicznych w Jabłowie

    Laureaci w konkursie plastycznym

  1. Iwona Bajer, ŚDS Nowowiejska w Tczewie
  2. Dominik Chabowski, Zespół Świetlic Wiejskich przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnie Wielkim
  3. Joanna Czuba, ŚDS Armii Krajowej w Tczewie
  4. Marcin Czubkowski, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  5. Patrycja Jasnoch, Zespół Szkół w Osiu
  6. Anna Kasprzycka, Zespół Szkół Publicznych w Pogódkach
  7. Marika Kortas, Zespół Szkół Publicznych w Pogódkach
  8. Martyna Kowalska, Przedszkole nr 8 w Tczewie
  9. Weronika Krzemińska, Zespół Świetlic Wiejskich przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnie Wielkim
  10. Agata Miler, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
  11. Aleksandra Półgęsek, Zespół Szkół w Osiu
  12. Danuta Puchowska, ŚDS Nowowiejska w Tczewie
  13. Celina Rogalińska, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim
  14. Aleksandra Sinkiewicz, Zespół Kształcenia Podstawowego i Przedszkolnego w Małej Słońcy
  15. Sandra Stosik, Zespół Szkół w Osiu
  16. Jakub Szałkowski, Szkoła Podstawowa w Grupie
  17. Mirosław Szitenhelm, Przedszkole nr 8 w Tczewie
  18. Jakub Tafliński, Zespół Świetlic Wiejskich przy Publicznej Szkole Podstawowej w Brzeźnie Wielkim
  19. Piotr Witkowski, II liceum Ogólnokształcące w Tczewie
  20. Piotr Włostowski, ŚDS Armii Krajowej w Tczewie
  21. Anna Zielińska, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnie Wielkim
  22. Nikodem Zieliński, Przedszkole nr 8 w Tczewie
  23. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tczewie



Wszystkie informacje i niezbędne dokumenty można pobrać z poniższych dokumentów:

* Regulamin Konkursu
* Kartę zgłoszenia
* Bibliografię utworów Romana Landowskiego