Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Specjalna Szkoła Przysposabiająca do Pracy przy SOSW w Tczewie z wizytą w Bibliotece Głównej

23 października 2007 roku odbyły się zajęcia biblioteczne dla uczniów kl. I a Specjalnej Szkoły Przysposabiającej do Pracy przy SOSW w Tczewie. Młodzież zapoznała się ze strukturą
i funkcjonowaniem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, wzięła udział w interaktywnej lekcji regionalnej połączonej z prezentacją multimedialną “Jezdóm Kociewiakam…”, poznała zbiory Czytelni Muzycznej, obejrzała elektroniczne zasoby Sekcji Historii Miasta oraz skorzystała z Internetu w Czytelni Internetowej i Multimedialnej. Zdjęcia do obejrzenia w  naszej galerii.