• To event minęło.

Festyn Noc Bibliotek w Tczewie

8 czerwca 2019 @ 18:00 - 22:00

Darmowy

Już w sobotę 8 czerwca zapraszamy na coroczną wieczorną zabawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie!

Na wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców – dzieci i dorosłych – dla każdego czekać będzie coś ciekawego. Najmłodszych zainteresują gry, zabawy i konkursy przygotowane specjalnie dla nich, występ dzieci z Przedszkola nr 8 a także czytanie reżyserowane „Kilka rozmów z Kubusiem Puchatkiem” – w wykonaniu aktorów ze Studia Aktorskiej Interpretacji Literatury.

Na dorosłych czekać będzie m.in. wystawa Skarbów Biblioteki – cennych i ciekawych zbiorów Sekcji Historii Miasta, które na co dzień nie są wystawione na widok publiczny. Następnie, jako główna atrakcja Nocy – zaprosimy na czytanie reżyserowane „Fraszek” dla dorosłych w wykonaniu aktorów Studia Aktorskiej Interpretacji Literatury – Anny BugajskiejKamila DominiakaAdriana Wiśniewskiego – spektakl w reżyserii Adriana Wiśniewskiego i przy współudziale Borysa Kozielskiego.

Data:
8 czerwca 2019