Zmiana numerów telefonów

UWAGA: zmieniają się numery telefonów wszystkich filii bibliotecznych. Więcej informacji.

Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Kwiecień 2019

Wielkanocne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci

Kwiecień 16 @ 15:00 - 16:00
Filia nr 2, ul. Konarskiego 15
Tczew,
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci! Nie tylko wspólne czytamy ciekawe książki, ale bawimy się i wykonujemy prace plastyczne. Nikt tu się nie nudzi!

Spotkanie Koła Literatów

Kwiecień 16 @ 17:00 - 18:00
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy naszych stałych uczestników, jak i nowe artystyczne dusze na kolejne spotkanie Koła Literatów. Na spotkanie może przyjść każdy, kto pisze lub chciałby pisać poezję – możemy tu otwarcie porozmawiać o swojej twórczości, zapytać o radę lub poszukać nowych inspiracji. Udział jest bezpłatny, a możliwość spotkania w takim gronie – bezcenna.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Kwiecień 25 @ 16:00 - 17:00
+ Google Map

Królowe Mogadiszu Pawła Smoleńskiego to książka, o której rozmawiać będziemy na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Maj 2019

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci

Maj 7 @ 15:00 - 16:00
Filia nr 2, ul. Konarskiego 15
Tczew,
+ Google Map

Już 7 maja 2019 r. (wtorek) zapraszamy wszystkich członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci jak i osoby chcące dołączyć, na comiesięczne spotkanie. Prócz wspólnego czytania i rozmowy o książce nie zabraknie również zabaw i prac plastycznych. Spotkania DKKdD są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Relacje z poprzednich spotkań można znaleźć na stronie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

Spotkanie dla dzieci z Małgorzatą Strękowską-Zarembą

Maj 7 @ 17:00 - 18:30
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Strękowską-Zarembą - autorką książek dla dzieci, w tym popularnej serii o Filipku, a także o ważnych postaciach polskiej historii - Janie III Sobieskim, Józefie Piłsudskim oraz Rotmistrzu Witoldzie Pileckim. To właśnie o tej ostatniej postaci, a także o patriotyzmie oraz o historii opowiadać będzie autorka na spotkaniu z okazji obchodów Roku Kazimierza Piechowskiego w Tczewie. Kazimierz Piechowski poznał rotmistrza Pileckiego, który także był więźniem obozu w Auschwitz, organizował w nim konspirację, a w końcu…