Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Wrzesień 2019

Debata historyczna – tczewianie w okresie okupacji

Wrzesień 23 @ 08:00 - 17:00
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na debatę historyczną "Tczewianie w okresie okupacji". Wstęp wolny. W czasie debaty można będzie poznać historie mieszkańców naszego miasta i okolic z czasów okupacji, a także podzielić się wiedzą lub wspomnieniami z tego okresu.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Wrzesień 26 @ 16:00 - 17:00
Darmowy

Na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie  zapraszamy po wakacjach, 26.09.2019 r. o godz. 16:00. Porozmawiamy o powieści „Córka zegarmistrza” Kate Morton.

Promocja książki Kazimierza Ickiewicza Druga Wojna Światowa wybuchła w Tczewie

Wrzesień 27 @ 17:30 - 19:00
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Kazimierza Ickiewicza Druga Wojna Światowa wybuchła w Tczewie. Szkice historyczne, która odbędzie się w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Październik 2019

Festiwal Twórczości Kociewskiej – konkurs recytatorski

Październik 23 @ 09:00 - 12:00
+ Google Map

W tym dniu odbywać się będą w budynku głównym biblioteki przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6 eliminacje rejonowe w kategorii recytacje w Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego. Uczestników konkursu recytatorskiego serdecznie zapraszamy, natomiast czytelników informujemy, że tego dnia czytelnia popularnonaukowa, internetowa oraz Sekcja Historii Miasta będą nieczynne. Zapraszamy w innym terminie. Więcej informacji na temat Festiwalu Twórczości Kociewskiej

Listopad 2019

Promocja wystawy Tczew 1920 – Droga do Niepodległej z tczewskimi morsami

Listopad 10 @ 13:00 - 14:00
Jezioro Damaszka, Turze Turze, Pomorskie 83-113 Polska + Google Map

Serdecznie zapraszamy na promocję wystawy Tczew 1920 - Droga do Niepodległej. Będzie to promocja nietypowa, bowiem połączona z kąpielą Tczewskich Morsów nad jeziorem Damaszka w Turzu. Promocja organizowana jest przy współpracy z Tczewskim Klubem Morsów Przerębel oraz Zrzeszeniem Kaszubsko-Pomorskim o. Kociewski w Tczewie.

+ Export Events