Zmiana numerów telefonów

UWAGA: zmieniają się numery telefonów wszystkich filii bibliotecznych. Więcej informacji.

Minione Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Maj 2019

Spotkanie tczewskich literatów

Maj 21 @ 17:00 - 18:30
Darmowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do spotkania w gronie tczewskich literatów. Nieważne, czy dopiero zamierzasz pisać, czy może już masz na tym polu jakieś dokonania - zapraszamy każdego kto czuje w sobie pasję pisania. Udział bezpłatny, wiek nie ma znaczenia :)

Czerwiec 2019

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci

Czerwiec 4 @ 15:00 - 16:00
Filia nr 2, ul. Konarskiego 15
Tczew,
Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci w Filii nr 2 przy ul. Konarskiego 15 (Czyżykowo). Jak zawsze, czekać będzie na nas ciekawa lektura i związane z nią ciekawe zajęcia - prace plastyczne, zabawa. Zapraszamy stałych klubowiczów jak i dzieci, które chcą do nich dołączyć - naprawdę warto. A jak wyglądają spotkania Klubu? Możecie już teraz sprawdzić na naszej stronie internetowej, gdzie czekają relacje i zdjęcia z poprzednich zajęć.

Festyn Noc Bibliotek w Tczewie

Czerwiec 8 @ 18:00 - 22:00
Darmowy

Już w sobotę 8 czerwca zapraszamy na coroczną wieczorną zabawę w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie! Na wydarzenie zapraszamy wszystkich mieszkańców – dzieci i dorosłych – dla każdego czekać będzie coś ciekawego. Najmłodszych zainteresują gry, zabawy i konkursy przygotowane specjalnie dla nich, występ dzieci z Przedszkola nr 8 a także czytanie reżyserowane „Kilka rozmów z Kubusiem Puchatkiem” – w wykonaniu aktorów ze Studia Aktorskiej Interpretacji Literatury. Na dorosłych czekać będzie m.in. wystawa Skarbów Biblioteki – cennych i ciekawych zbiorów Sekcji Historii Miasta, które na co dzień nie są wystawione na widok publiczny. Następnie, jako główna atrakcja Nocy – zaprosimy na czytanie reżyserowane…

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Czerwiec 27 @ 16:00 - 17:00
Darmowy

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie, które odbędzie się  27.06.2019 r. o godz. 16:00.  Czytamy „Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet” Karoliny Bednarz

Wrzesień 2019

Narodowe Czytanie w Tczewie

Wrzesień 7 @ 11:00 - 12:30
Teren rekreacyjny przy ul. Żwirki (obok fontanny), Żwirki
Tczew, Pomorskie 83-110 Polska
Darmowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w Narodowym Czytaniu, które już tradycyjnie w Tczewie odbędzie się przy skwerze przy ul. Żwirki. Będziemy czytać dwie nowele - "Dobra pani" Elizy Orzeszkowej oraz "Sachem" Henryka Sienkiewicza.

+ Export Events