Nadchodzące Wydarzenia

Miejska Biblioteka Publiczna, Jarosława Dąbrowskiego 6
Tczew, Polska
+ Google Map

Królowe Mogadiszu Pawła Smoleńskiego to książka, o której rozmawiać będziemy na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Maj 2019

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci

Maj 7 @ 15:00 - 16:00
Filia nr 2, ul. Konarskiego 15
Tczew,
+ Google Map

Już 7 maja 2019 r. (wtorek) zapraszamy wszystkich członków Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci jak i osoby chcące dołączyć, na comiesięczne spotkanie. Prócz wspólnego czytania i rozmowy o książce nie zabraknie również zabaw i prac plastycznych. Spotkania DKKdD są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Relacje z poprzednich spotkań można znaleźć na stronie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci.

Spotkanie dla dzieci z Małgorzatą Strękowską-Zarembą

Maj 7 @ 17:00 - 18:30
Miejska Biblioteka Publiczna, Jarosława Dąbrowskiego 6
Tczew, Polska