Zapraszamy do Klubów Bibliotecznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach bibliotecznych klubów dziecięcych, działających w filiach tczewskiej książnicy. Na spotkaniach nasi najmłodsi czytelnicy mogą razem z nami bawić się, brać udział w zajęciach plastycznych, literackich i nie tylko. Spotkania odbywają się w czwartki wg poniższego planu:

• I czwartek miesiąca:
    Klub Franklina godz. 16.00 Filia nr 3 (Suchostrzygi)
  • II czwartek miesiąca:
    Klub Kubusia Puchatka godz. 15.00 Filia nr 5 (Stare Miasto)
  • III czwartek miesiąca:
    Klub Franklina godz. 16.00 Filia nr 3 (Suchostrzygi)
  • IV czwartek miesiąca:
    Klub Przyjaciół Pszczółki Mai godz. 15.00 Filia nr 9 (Nowe Miasto)

Kluby dziecięce MBP

Oprócz klubów dziecięcych, w Filii nr 5 działa również Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci, którego spotkania odbywają się w każdy 3 wtorek miesiąca o godz. 15:00. Więcej o spotkaniach DKKdD można przeczytać tutaj.

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci

Osoby dorosłe zapraszamy do udziały w spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki w czwarty czwartek miesiąca o godz. 16:00 w Filii nr 8 – więcej informacji o spotkaniach i przeczytanych książkach można przeczytać na stronie DKK.

Adresy kontaktowe do wszystkich filii znaleźć można na stronie Kontakt