Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

• To event minęło.

Wymienialnia Książek

Grudzień 1 @ 09:00 - 14:00

W budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ulicy J. Dąbrowskiego 6, w pierwszą sobotę grudnia odbędzie się kolejna edycja, cieszącej się ogromną popularnością, Wymienialni książek. Czytelnicy tczewskiej książnicy ponownie będą mieli możliwość odświeżenia domowych kolekcji, uzupełnienia niekompletnych serii wydawniczych oraz wzbogacenia o nowe pozycje prywatnych zbiorów książkowych.
Dla wszystkich osób, które nie będą mogły pojawić się na sobotnim spotkaniu, przygotowaliśmy jeszcze dwa terminy – wtorek 4 grudnia oraz czwartek 6 grudnia – dodatkowe spotkania w godzinach 16:00 – 18:00

Data:
Grudzień 1