Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Tomasz Hildebrandt – promocja książki

Grudzień 11 @ 17:30 - 19:00

We wtorek, 11 grudnia 2018 roku, o godzinie 17:30, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie odbędzie się promocja książki „Czerwony szkwał” Tomasza Hildebrandta – prawnika, wnikliwego obserwatora i komentatora życia społecznego, producenta projektów kulturalnych, wreszcie niestroniącego od tematów tabu pisarza, wykorzystującego w swej twórczości skrajne środki wyrazu.

Zapraszamy serdecznie i jednocześnie zachęcamy do sięgnięcia po dostępne w tczewskich filiach bibliotecznych powieści kryminalne Tomasza Hildebrandta: „Góry umarłych” oraz „Wymiary mroku”, wchodzące w skład cyklu sensacyjno-kryminalnego z bezkompromisowym nadkomisarzem Andrzejem Bondarem w roli głównej.

Data:
Grudzień 11