Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

• To event minęło.

Promocja książki Zofii Daniel

20 listopada 2018 @ 17:30 - 19:00

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Zofii Daniel – Za tęczowymi drzwiami. Po wydaniu dwóch tomików poezji „Między szeptem a ciszą” oraz „Na krawędzi nieba”, Pani Zofia – tczewska poetka – napisała książkę z wierszami adresowanymi do młodych czytelników. Jak podpowiada sam tytuł – „Za tęczowymi drzwiami” dzieci będą mogły nie tylko przeżyć wiele ciekawych przygód, ale i ucieszyć się z barwnych ilustracji. Na spotkanie zapraszamy wszystkich chętnych – chociaż książka adresowana jest do dzieci, to zapraszamy osoby w każdym wieku! Wstęp oczywiście bezpłatny.

Data:
20 listopada 2018