Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

• To event minęło.

Ogłoszenie zwycięzców akcji Bilet po książkę

13 grudnia 2018 @ 17:00 - 17:30

Akcja tczewskiej książnicy pod nazwa Czytelniczy ekspres już dobiegła końca. Cieszymy się z licznego uczestnictwa naszych czytelników, mamy nadzieję że wspólna podróż wszystkim się spodobała.

Na zakończenie Czytelniczego ekspresu zapraszamy do Filii nr 3 przy ul. Jagiełły 8 – będzie to zarazem okazja do wręczenia nagród zwycięzcom naszej czytelniczej akcji Bilet po książkę.

Jednocześnie odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego Bajkowe Święta, w którym mogły brać udział dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Oczywiście można będzie zobaczyć wystawkę prac dzieci w Filii nr 3 przy ul. Jagiełły 8.

Data:
13 grudnia 2018