Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

• To event minęło.

Ogłoszenie zwycięzców akcji Bilet po książkę

13 grudnia 2018 @ 17:00 - 17:30

Akcja tczewskiej książnicy pod nazwa Czytelniczy ekspres już dobiegła końca. Cieszymy się z licznego uczestnictwa naszych czytelników, mamy nadzieję że wspólna podróż wszystkim się spodobała. Na zakończenie Czytelniczego ekspresu zapraszamy do Filii nr 3 przy ul. Jagiełły 8 – będzie to zarazem okazja do wręczenia nagród zwycięzcom naszej czytelniczej akcji Bilet po książkę. Jednocześnie odbędzie się ogłoszenie wyników konkursu plastycznego Bajkowe Święta, w którym mogły brać udział dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Oczywiście można będzie zobaczyć wystawkę prac dzieci w Filii nr 3 przy ul. Jagiełły 8.

Data:
13 grudnia 2018