Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

Styczeń 2020

Ferie – Miś Uszatek, Kubuś Puchatek…

24 stycznia @ 12:00 - 13:00
Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, Władysława Jagiełły 8
Tczew, Pomorskie 83-110 Polska
Darmowy

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci na zajęcia organizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie z okazji ferii zimowych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne a biblioteka zapewnia wszystkie potrzebne materiały. Zajęcia literacko-plastyczne Miś Uszatek, Kubuś Puchatek... odbędą się w Filii nr 3 przy ul. Jagiełły 8 (Suchostrzygi)

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

30 stycznia @ 16:00 - 17:00
Miejska Biblioteka Publiczna, Jarosława Dąbrowskiego 6
Tczew, Polska
Darmowy

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się już w Nowym Roku, 30.01.2020 r. o godz. 16:00. Porozmawiamy o powieści "Całe miasto o tym mówi" Fannie Flagg. Więcej o DKK oraz poprzednich spotkaniach można przeczytać na stronie http://mbp.tczew.pl/dyskusyjny-klub-ksiazki/

Luty 2020

Konkurs historyczny „Tczew w czasie i przestrzeni

4 lutego @ 09:00 - 13:00
Miejska Biblioteka Publiczna, Jarosława Dąbrowskiego 6
Tczew, Polska
Darmowy

4 lutego 2020 roku (wtorek), w godzinach od 9:00 do 13:00, w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6, rozpocznie się finał konkursu historycznego „Tczew w czasie i przestrzeni”, skierowanego do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Więcej informacji wraz z listą osób zakwalifikowanych oraz literaturą dostępnych jest tutaj.

+ Export Events