Nadchodzące Wydarzenia

Filia nr 3, Władysława Jagiełły 8
Tczew, 83-110 Polska
+ Google Map

Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie zaprasza wszystkich fanów opowieści graficznych, w szczególności zaś miłośników twórczości Janusza Christy – Mistrza Polskiego Komiksu, na ekspozycję „Kajko i Kokosz – komiksowa archeologia”, która udostępniona zostanie zwiedzającym w terminie od 25 lutego do 25 marca 2019 roku, w filii bibliotecznej, mieszczącej się  przy ulicy Władysław Jagiełły 8 (osiedle Suchostrzygi).

Kwiecień 2019

Wymienialnia książek

Kwiecień 6 @ 09:00 - 14:00
+ Google Map

Kolejna edycja Wymienialni Książek już 6 kwietnia! Wymień książki których już nie czytasz na inne i zabierz je na zawsze!

Wymienialnia książek – II termin

Kwiecień 9 @ 16:00 - 18:00

Wymienialnia książek – III termin

Kwiecień 11 @ 16:00 - 18:00

Wielkanocne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci

Kwiecień 16 @ 15:00 - 16:00
Filia nr 2, ul. Konarskiego 15
Tczew,
+ Google Map

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane dzieci na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci! Nie tylko wspólne czytamy ciekawe książki, ale bawimy się i wykonujemy prace plastyczne. Nikt tu się nie nudzi!

+ Export Events