Otwarcie biblioteki na osiedlu Wincentego Witosa

W piątek, 5 października 2018 roku, o godzinie 17.30, w sali konferencyjnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ul. J. Dąbrowskiego 6, odbędzie się spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem – dziennikarzem, autorem popularnej serii powieściowej o warszawskim policjancie Jakubie Mortce.

• Milanówek – z broni podkomisarza Kochana giną córka oraz konkubina miejscowego gangstera
  • Krotowice – zagubione w Karkonoszach miasteczko i stare sztolnie uranowe skrywające wiele mrocznych sekretów
  • Warszawa - eleganckie osiedle, raj, który szybko zamienia się w piekło
  • Kaźń – tajemnicze, rozrastające się z każdym dniem miasto i błąkająca się po okolicznych lasach potężna, żądna ofiar siła
  • Ursynów – pożar, który nie jest jedynie nieszczęśliwym wypadkiem
  • Kolumbia – zagraniczna wizyta, propozycja „nie do odrzucenia” i podróż z której nie każdemu dane będzie powrócić…
  • Gdańsk – okaleczone ciało mężczyzny i pozostawiony w dłoni denata… orzeszek ziemny
  • Seryjny morderca, rzucający wyzwanie niepokornemu, ambitnemu, dociekliwemu przedstawicielowi warszawskiej policji, wciągające intrygi, świetnie wykreowani bohaterowie, makabryczne zbrodnie od których aż włos jeży się na głowie, polityka, porachunki mafijne i marzenia, które nierzadko bywają zabójcze.

Szykuje się wieczór pełen wrażeń.
    Zapraszamy serdecznie i jednocześnie zachęcamy do sięgnięcia po dostępne w tczewskich filiach bibliotecznych powieści kryminalne Wojciecha Chmielarza, między innymi „Farma lalek”, „Przejęcie”, „Żmijowisko”, „Cienie”.

Logo Larix

Najnowszy numer (102) Kociewskiego Magazynu Regionalnego już jest już dostępny w katalogu on-line!