Otwarcie biblioteki na osiedlu Wincentego Witosa

Drodzy czytelnicy, informujemy, iż od wtorku 25 września 2018 r. Filia nr 7 przy ul. Broniewskiego 35 (Os. Witosa) będzie nieczynna. Jest to związane z przenoszeniem oddziału biblioteki do nowego budynku przy ul. Ks. Wł. Młyńskiego 4 (wejście od ul. Głowackiego). W tym czasie nie będzie można wypożyczać ani zwracać wypożyczonych w filii książek, jednak termin zwrotu wszystkich obecnie wypożyczonych pozycji zostanie automatycznie przedłużony i będzie można je oddać już po uruchomieniu nowej placówki. W razie potrzeby, prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Otwarcie biblioteki w nowej lokalizacji nastąpi jeszcze w tym roku, a w międzyczasie zapraszamy do korzystania z innych oddziałów biblioteki na terenie miasta (adresy w zakładce "Kontakt"). Przepraszamy za chwilowe utrudnienia i już teraz zapraszamy do nowego budynku - jesteśmy przekonani, że nowe miejsce szybko stanie się ważnym miejscem nie tylko dla mieszkańców Os. Witosa.

Logo Larix

Najnowszy numer (102) Kociewskiego Magazynu Regionalnego już jest już dostępny w katalogu on-line!