Otwarcie biblioteki na osiedlu Wincentego Witosa

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zaprasza wszystkie dzieci w piątek, 11 maja 2018 roku, o godzinie 17:00, do budynku głównego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, przy ul. J. Dąbrowskiego 6, na spotkanie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel, autorką bajek terapeutycznych oraz ponad dwudziestu książek napisanych z myślą o najmłodszych czytelnikach, wśród których na szczególną uwagę zasługuje humorystyczna seria poświęcona przygodom Florki.

Mam na imię Florentyna… dla przyjaciół Florka… Znacie Florkę? Oczywiście, że znacie. Któżby jej nie znał? To ta rezolutna, ciekawa świata ryjówka z głową pełną pomysłów, niejednokrotnie zadająca dorosłym bardzo skomplikowane pytania i pieczołowicie notująca w pamiętniku interesujące wydarzenia z życia przedszkolaka. Florka bada otoczenie, eksperymentuje, z humorem komentuje wszystko, co dzieje się wokół, od czasu do czasu delektując się muchowo-komarowymi specjałami. Nie można się z nią nie zaprzyjaźnić!

A zatem zapraszamy i sami z niecierpliwością oczekujemy na spotkanie z autorką oraz stworzoną przez nią przeuroczą postacią.
Wstęp wolny, oczywiście!

Spotkanie z Roksaną Jędrzejewską-Wróbel
Logo Larix

Najnowszy numer (102) Kociewskiego Magazynu Regionalnego już jest już dostępny w katalogu on-line!