Zamówienia Publiczne

Zaproponuj zakup książki

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie po raz kolejny otrzymała dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zakup nowości wydawniczych. Dzięki pozyskanej dotacji, w wysokości 33.000 złotych, filie biblioteczne wzbogacą się o nowe, zróżnicowane gatunkowo pozycje książkowe, wśród nich między innymi wydawnictwa popularnonaukowe, powieści, poradniki, tomiki poetyckie, lektury, publikacje przeznaczone dla młodszych czytelników.

To jednak nie wszystko.
Pragnąc poznać oczekiwania osób korzystających z bibliotecznych zasobów, tczewska książnica zaprasza zainteresowanych do zgłaszania propozycji zakupu konkretnych tytułów. Sugestie można przesyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 30 września bądź zgłaszać osobiście w filiach biblioteki. Pracownicy rozpatrzą nadesłane wnioski i w miarę możliwości dokonają zakupu najbardziej oczekiwanych i najczęściej zgłaszanych publikacji.

O zakupie nowości wydawniczych Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie poinformuje w lokalnych mediach, na stronie internetowej biblioteka.tczew.pl oraz profilu facebookowym www.facebook.pl/mbptczew.

Na propozycje mieszkańców zostanie przeznaczona kwota w wysokości do 10% całego dofinansowania.

Logo Larix

Archiwum Kociewskiego Magazyny Regionalnego już jest dostępne on-line!

Wrzesień 2018