Gra Miejska Czytelniczym Ekspresem po Śródziemiu

Katarzyna Miller w czwartek w Tczewie

Zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Miller - psycholog, psychoterapeutką, felietonistką, autorką książek m. in. : "Nie bój się życia", "Być kobietą i nie zwariować", "Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień".

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu pt. "Czytelniczy Ekspres" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie przy ul. J. Dąbrowskiego 6 w czwartek 8 czerwca o godz. 17.30.

Wstęp wolny.

KATARZYNA MILLER

Absolwentka filozofii i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Publikuje swoje felietony w czasopiśmie "Zwierciadło". Prowadzi indywidualną, małżeńską oraz grupową praktykę terapeutyczną. Organizuje warsztaty rozwojowe dla kobiet. Autorka wielu poradników oraz publikacji z zakresu psychologii, m.in. Chcę być kochana tak jak chcę (z Ewą Konarowską); Być kobietą i nie zwariować (z Moniką Pawluczuk); Nie bój się życia; Kup kochance męża kwiaty; Królowe życia; Jak pies z kotem, czyli Kobieta i Mężczyzna na co dzień, Bajki rozebrane (z Tatianą Cichocką).

Czytelniczy Ekspres to projekt nawiązujący do bogatej historii Tczewa, miasta kolejarzy. Jego głównym celem jest promowanie czytelnictwa, a biblioteka stanowi lokomotywę, ciągnącą 4 wagony: przygodę, porady, kryminał oraz fantastykę. Przez cały 2017 rok odbywać się będą spotkania z pisarzami, wpisującymi się w tematykę poszczególnych wagonów. Projekt uzyskał dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Czytelniczy Ekspres

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kolejne numery wydań Kociewskiego Magazyny Regionalnego (66 - 67), które nie są już dostępne w sprzedaży, można teraz przeglądać on-line!

Lipiec 2017