Biblioteka cyfrowa

Biblioteka zakupi nowości. Prześlij swoje propozycje.

Miejska Biblioteka Publiczna otrzymała dofinansowanie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na zakup nowości wydawniczych z lat 2015-2016. Kwota ta wynosi 29.480 zł i zostanie przeznaczona na zakup książek do wszystkich dziewięciu filii biblioteki. Zakup będzie obejmował najbardziej potrzebne i najchętniej wypożyczane gatunki.

W związku z tym MBP, pragnąc poznać oczekiwania czytelników, zaprasza do zgłaszania propozycji. Sugestie można przesyłać mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 września włącznie lub zgłaszać osobiście w filiach biblioteki. Po tym czasie, pracownicy biblioteki rozpatrzą propozycje i w miarę możliwości dokonają zakupu najbardziej oczekiwanych i najczęściej zgłaszanych publikacji. O zakupie książek MBP poinformuje na swojej stronie internetowej mbp.tczew.pl i facebook.pl/mbptczew oraz prześle komunikat do mediów.

Na propozycje mieszkańców zostanie przeznaczona kwota do 10% całego dofinansowania.

Do zgłaszania Państwa sugestii zachęca Krzysztof Korda, dyrektor instytucji.

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Kolejne numery wydań Kociewskiego Magazyny Regionalnego (66 - 67), które nie są już dostępne w sprzedaży, można teraz przeglądać on-line!

Czerwiec 2017