Najnowsze artykuły

Promocja książki Zofii Daniel

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Zofii Daniel – Za tęczowymi drzwiami.

Nagroda dla Biblioteki

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie zajęła pierwsze miejsce w kategorii małych firm w Tczewie w Ogólnopolskiej Grze Rowerowej.

Zajęcia w świetlicy na Górkach

15 listopada w świetlicy na Górkach Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie przeprowadziła zajęcia plastyczno-literackie dla dzieci.

Konkurs Bajkowe Święta

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych pod tytułem „Bajkowe Święta”.

Wymienialnia książek coraz bliżej!

Wielkimi krokami zbliża się już do naszej biblioteki kolejna edycja wymienialni książek. Zapraszamy!

Spektakl „Aria Pożegnalna Zbigniewa Herberta” odwołany

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od organizatora dzisiejszy spektakl słowno-muzyczny „Zbigniew Herbert. Aria pożegnalna” zostaje odwołany.

Aria pożegnalna Zbigniewa Herberta

Z okazji Roku Zbigniewa Herberta do tczewskiej książnicy zawita aktor Jerzy Zelnik w spektaklu słowno-muzycznym Aria pożegnalna. Akompaniować na pianinie będzie Grzegorz Bożewicz.