Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Najnowsze artykuły

Jasełka w bibliotece

W niepowtarzalną atmosferę świąt udało się wprowadzić licznie zgromadzoną publiczność za sprawą tradycyjnych jasełek bożonarodzeniowych, zorganizowanych w piątek, 14 grudnia 2018 roku tym razem nie w Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej, jak miało to miejsce w ubiegłych latach, a w budynku tczewskiej książnicy, przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6.

Konkurs plastyczny Bajkowe Święta rozstrzygnięty!

Na zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie konkurs plastyczny Bajkowe Święta wpłynęło 109 prac plastycznych. Prace te przedstawiały różne interpretacje tytułu konkursu, a wybór wcale nie był łatwy.

Zakończenia akcji Bilet po książkę

Czytelniczy Ekspres – akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie – dobiegł już końca. Przez cały czas trwania akcji czytelnicy mogli brać udział w konkursie Bilet po książkę.

Czy to pożegnanie z Bondarem?

We wtorek, 11 grudnia 2018 roku, o godzinie 17:30, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tczewie, przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 6, odbyła się promocja książki „Czerwony szkwał” autorstwa Tomasza Hildebrandta – prawnika, wnikliwego obserwatora i komentatora życia społecznego, producenta projektów kulturalnych, wreszcie niestroniącego od tematów tabu pisarza, wykorzystującego w swej twórczości skrajne środki wyrazu.

Konkurs na najlepszą prace dyplomową

Protokół przyznania nagród za najlepszą pracę dyplomową o Tczewie

Rekordowa Wymienialnia za nami!

Grudniowa edycja Wymienialni okazała się być rekordową, w ciągu zaledwie trzech dni w grudniowej akcji czytelniczej wzięło udział 537 uczestników, którzy łącznie wymienili około 8000 książek!!!

Świąteczne spotkanie DKKDD

04.12.2018 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci przy MBP w Tczewie. Tym razem rozmawialiśmy o Świętym Mikołaju.