Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Najnowsze artykuły

Konkurs plastyczny Bajkowe Święta rozstrzygnięty!

Na zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tczewie konkurs plastyczny Bajkowe Święta wpłynęło 109 prac plastycznych. Prace te przedstawiały różne interpretacje tytułu konkursu, a wybór wcale nie był łatwy.

Zakończenia akcji Bilet po książkę

Czytelniczy Ekspres – akcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie – dobiegł już końca. Przez cały czas trwania akcji czytelnicy mogli brać udział w konkursie Bilet po książkę.

Czy to pożegnanie z Bondarem?

Promocja najnowszej książki Tomasza Hildebrandta w tczewskiej bibliotece Najpierw były Bieszczady, zdominowane przez strach, okrucieństwo, zmowę milczenia oraz ponure echa wydarzeń z przeszłości, następnie było Kociewie z jego bezwzględnym, nienasyconym, wywołującym paraliżujący lęk zabójcą, teraz przyszedł czas na Węgorzewo i konieczność stawienia czoła niepowstrzymanym siłom natury, powtarzającym się brutalnym napaściom, pokoleniowej nienawiści oraz sadystycznemu mordercy, znaczącemu ofiary więziennym tatuażem. We wtorek, 11 grudnia 2018 roku, o godzinie […]

Konkurs na najlepszą prace dyplomową

Protokół przyznania nagród za najlepszą pracę dyplomową o Tczewie

Rekordowa Wymienialnia za nami!

Grudniowa edycja Wymienialni okazała się być rekordową, w ciągu zaledwie trzech dni w grudniowej akcji czytelniczej wzięło udział 537 uczestników, którzy łącznie wymienili około 8000 książek!!!

Świąteczne spotkanie DKKDD

04.12.2018 r. odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci przy MBP w Tczewie. Tym razem rozmawialiśmy o Świętym Mikołaju.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską

We wtorek 27 listopada Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie gościła Magdalenę Grzebałkowską. Reporterka, autorka bestsellerów ”Beksińscy. Portret podwójny” oraz ”1945. Wojna i pokój”, opowiadała o swojej najnowszej książce ”Komeda. Osobista historia jazzu”.