Archiwum: 15 czerwca 2020

W związku z rozpoczęciem II etapu rewitalizacji, w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie przy ul. Dąbrowskiego 6 rozpoczyna się remont generalny.

Działalność czytelni popularnonaukowej

Działalność czytelni popularnonaukowej, mieszczącej się w tym budynku, zostanie chwilowo wstrzymana i w dniach 22-30.06.2020 r. nie będzie możliwości skorzystania z jej zbiorów. Udostępnione wcześniej książki można będzie zwracać we wrzutni oraz w Filii nr 8 przy ul. Kościuszki 2.

Od 1 lipca 2020 r. czytelnia popularnonaukowa wznowi swoją działalność, jednak działać będzie w ograniczonym zakresie; prosimy więc o skorzystanie z niej jeszcze do końca tego tygodnia (tj. do 19 czerwca), a także poinformowanie wszystkich osób zainteresowanych dostępem do jej zbiorów (w tym studentów i osób piszących prace dyplomowe).