Biblioteka na Suchostrzygach

Drodzy czytelnicy,
w dniach 15 – 20 maja (od środy do poniedziałku włącznie) Biblioteka na Suchostrzygach
przy ul. Wł. Jagiełły 8 będzie nieczynna na czas prac remontowych.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy już od wtorku 21 maja.

Lutowe spotkanie Koła Literatów

Spotkanie dzisiejsze przebiegło pod tytułem „Między Walentynkami a Dniem Kobiet„.

Tematyka sprzyjała różnorodnej twórczości i mogliśmy wysłuchać pięknych i wzruszających wierszy w osobistym przekazie naszych poetów. Wprowadziliśmy także nowy punk:” Trzy minuty o dobrej książce„.
W związku z tym, z ust naszego prozaika usłyszeliśmy o zmysłowej opowieści o Duchu z wielkim miastem tętniącym w tle, oraz bliskich rozmowach o sprawach najważniejszych – „Bóg w wielkim mieście” Katarzyny Olubińskiej.

Na następne spotkanie serdecznie zapraszamy obecnych, jak i nowe artystyczne dusze 19 marca br. jak zawsze do Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. J. Dąbrowskiego 6 w Tczewie.