Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Konkurs Bajkowe Święta

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych pod tytułem „Bajkowe Święta”.

Zadaniem jest własnoręczne stworzenie przez dzieci pracy, której tematyka będzie nawiązywała do tytułu konkursu. Do konkursu można składać prace w formie płaskiej, do formatu A4, technika wykonania – dowolna (rysunek, szkic, obrazek namalowany farbkami, wyklejany, kolaż itd.), w wyłączeniem formy drukowanej.

Prace należy składać do 8 grudnia w dowolnej filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie, natomiast ogłoszenie wyników odbędzie się 13 grudnia o godz. 17:00 w Filii nr 3 przy ul. Jagiełły 8.