Wyniki eliminacji rejonowych w kategorii recytacje

XI Festiwal Twórczości Kociewskiej
im. Romana Landowskiego
eliminacje rejonowe w Tczewie

LISTA OSÓB NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH
W KATEGORII RECYTACJE

Uczestników Konkursu w grupie przedszkola i szkoły podstawowe oceniali jurorzy:

  1. Florian Staniewski
  2. Gabriela Makać
  3. Katarzyna Piernicka

Przedszkola i klasy 0

kategoria: proza i poezja
  • I miejsce: Rybarska Julia (Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie)
  • II miejsce: Lamek Gabriela (Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie)                 
  • III miejsce: Dziedzic Maja (Przedszkole nr 8 w Tczewie)

Wyróżnienie: Mętlewicz Lena (Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie)

Szkoły podstawowe kl. I-III

  • I miejsce: Kolaska Agata (Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie)
  • II miejsce: Gorlikowska Martyna (Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie)
  • III miejsce: Wysocka Agata (Zespół Kształcenia i Wychowania w Rudnie)
  • Wyróżnienie: Rychlicka Maja (Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie)

Szkoły podstawowe kl. IV-VI

  • I miejsce: Kulpińska Amelia (Zespół Kształcenia i Wychowania  w Rajkowach)
  • II miejsce: Świtała Karol (Zespół Kształcenia i Wychowania  w Rajkowach)
  • Cejer Bartosz (SzkołaPodstawowa nr 12 w Tczewie)
  • III miejsce: Szyżkowska Wiktoria (Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie)

Uczestników Konkursu w grupie szkoły podstawowe kl. VII i VIII, kl. III gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne oceniali jurorzy:

  • dr hab. Maria Pająkowska – Kensik
  • Bogdan Wiśniewski
  • Marek Biedrzycki

Szkoły podstawowe kl. VII i VIII oraz kl. III gimnazjum:

kategoria: poezja i proza
  • I miejsce: Sawczak Zuzanna (Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie)
  • II miejsce: Wiśniewski Jan (Szkoła Podstawowa nr 10  Oddziałami Integracyjnymi w Tczewie)
  • III miejsce: Jaczyńska Aleksandra (Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie)
  • Wyróżnienia: Kasprowicz Amelia (Szkoła Podstawowa nr 7 w Tczewie)

Szkoły ponadgimnazjalne:

kategoria: proza i poezja
  • I miejsce: Bonk Zuzanna (III Uniwersyteckie Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Tczewie)
  • II miejsce: Sierant Eunika (Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie)
  • Osnowski Wiktor (Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie)
  • III miejsce: Narraway Dominik (Collegium Marianum Liceum Katolickie w Pelplinie)
  • Wyróżnienia: Bąber Weronika (Internat Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie)