Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Remont w filii na Czyżykowie

Drodzy czytelnicy, od wtorku 20 marca 2018 r. rozpoczynamy remont w Filii nr 2 przy ul. Konarskiego 15 (os. Czyżykowo). W trakcie trwania prac filia będzie zamknięta – nie będzie możliwości wypożyczania i zwrotu książek. W tym czasie zapraszamy do korzystania z pozostałych filii bibliotecznych na terenie naszego miasta. Ich adresy znaleźć można w dziale kontakt. Jednocześnie informujemy, iż książki, których data zwrotu wypada w czasie remontu, będzie można zwrócić po ponownym otwariu filii – termin zwrotu zostanie przedłużony o czas trwania prac.

Przepraszamy za niedogodność i już teraz zapraszamy do odwiedzenia filii po zakończeniu remontu.