Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Relacja z podróży Czytelniczym Ekspresem

Koniec grudnia to zazwyczaj dobry moment na wspominanie mijającego roku, a my mamy co sobie przypominać. Rok 2017 upłynął przede wszystkim pod znakiem Czytelniczego Ekspresu – bibliotecznej akcji, która nie pozwoliła nikomu na nudę. W jej ramach miało miejsce wiele spotkań ze znanymi osobami, podróżnikami, pisarzami, do tego gry i zabawy, wymienialnie książek… Dużo by opowiadać, dlatego aby przypomnieć sobie najciekawsze chwile, przygotowaliśmy relację, która pozwoli na odświeżenie wspomnień z ciekawszych zdarzeń.

Zapraszamy do zapoznania się publikacją dostępną pod linkiem Relacja z Czytelniczego Ekspresu