Zmiana numeru telefonu biblioteki na Suchostrzygach

Uwaga – Filia nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wł. Jagiełły 8 ma nowy numer telefonu – (58) 728-52-03. Stary numer został wyłączony.

Jasełka w Filii nr 2

Tradycją już stało się coroczne wystawianie jasełek bożonarodzeniowych w Filii nr 2 na Czyżykowie. Nie inaczej było w tym roku – 13 grudnia zebraliśmy się, aby wspólnie wziąć udział w przedstawieniu, które zaprezentowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 10, Niepublicznej Szkoły Podstawowej, podopieczni Środowiskowych Domów Samopomocy oraz młodzież Zespołu Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich im. Sambora II Tczewie.

Dziękujemy wszystkim za udział we wspaniałym przedstawieniu, zarówno wystawiającym jak i licznie zebranej publiczności. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Jasełek i udziału w kolejnych, już w przyszłym roku.