Biblioteka w sezonie letnim

Drodzy czytelnicy,
informujemy że w miesiącach czerwcu, lipcu i sierpniu biblioteka czynna jest od poniedziałku do piątku w niezmienionych godzinach. Zapraszamy do odwiedzin!

Konkurs historyczny Tczew w czasie i przestrzeni – materiały do pobrania

Wszystkich uczestników konkursu historycznego Tczew w czasie i przestrzeni zakwalifikowanych do II etapu, zapraszamy do skorzystania z załączonych poniżej materiałów. Publikacje te stanowią literaturę obowiązkową dla uczestników etapów finałowych konkursu.

Przypominamy, iż konkurs odbędzie się 2 lutego (czwartek) w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tczewie (ul. J. Dąbrowskiego 6). Początek II etapu zaplanowany jest na godz.9:00.

Lista finalistów konkursu historycznego zakwalifikowanych do etapów finałowych dostępna jest tutaj