Wymienialnia Książek

Miejska Biblioteka Publiczna w Tczewie już po raz trzeci zaprasza wszystkich zainteresowanych, w sobotę 10 grudnia 2016 r. (w godzinach od 10 do 14), do swojego Budynku Głównego przy ul. J. Dąbrowskiego 6 na WYMIENIALNIĘ KSIĄŻEK.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest przyniesienie książek, które mogą się nam wydawać niepotrzebne, a być może ? zainteresują innych. Każdy, kto zostawi swoje książki, będzie mógł w zamian wziąć kolejne. Zachęcamy więc do odkurzenia swoich domowych biblioteczek i podarowania książkom drugiego życia, bo te żyją tylko wtedy, gdy są czytane.

Dzięki naszej akcji chcemy promować czytelnictwo i ocalić od zapomnienia Państwa ulubione tytuły, dać im szansę stania się ulubionymi tytułami kogoś innego.

Regulamin Wymienialni